Dámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůže růžová DA0002-0606 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Dámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůže růžová DA0002-0606

Stylové dvoubarevné plavky Summer Lux Snake s hadím vzorem. Jsou čistě designérskou záležitostí, která nechá vyniknout ženské přednosti.

DA0002-0606
  • /damske-domaci-boty/
  • Sleva 44%
Dámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůže
  • Dámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůže
  • Dámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůže
  • Dámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůže
16/23 do konce slevové akce
DostupnostNení skladem
Barva
Velikost
Vaše cena799 Kč450 Kč
Určenížena
ZnačkaDelfin

Dámské plavky dvoudílné Summer Lux Snake okamžitě zaujme svým trendy designem, který v sobě skrývá hadí vzor a uklidňující barvu. V tomto kousku se tedy snoubí dva protichůdné motivy, jež společně vytváří moc zajímavý a nezapomenutelný model. Kalhotky mají klasický střih, který zakrývá celý zadeček a má středně vysoký pas, se zavazují po stranách díky elastickým šňůrkám. Vyniknou na každé ženě a dokážou podtrhnout vše krásné na její postavě. Jsou kvalitní a propracované. Prostě a jednoduše vkusné bikiny plné sexappealu a stylu!

Materiál: 80 % Poliamid, 20 % Elastan. 

Velikost: S - 38, M - 40, L - 42, XL - 44.

 

Dámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůžeDámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůžeDámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůžeDámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůžeDámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůžeDámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůžeDámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůžeDámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůže
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Dámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůže
DA0002-0606
Dámské plavky Summer Lux Snake vzor hadí kůže (Růžová, Velikost)
450 Kč