Delfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalky hnědá XB0004-08 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Delfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalky hnědá XB0004-08

Čepicím odzvonilo, v módě jsou teď čelenky. Široké čelenky vás totiž nejen zahřejí, ale vypadají opravdu fantasticky. Tento praktický doplněk si najde místo ve vašem šatníku, ať už preferujete elegantní či sportovní styl, hodí se totiž stejně dobře k jednoduchému kabátku, jako k péřové bundě.

XB0004-08
  • Novinka
  • Sleva 58%
Delfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalky
  • Delfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalky
  • Delfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalky
  • Delfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalky
18/37 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 2 ks
Barva
Vaše cena359 Kč149 Kč
1 ks
Určenídítě, žena
Materiál87% polyakryl, 11% polyester, 2% elastan

Široká tzv. "turban čelenka" je opravdu populárním kouskem, který vás jen tak neomrzí. Čelenka díky uzlu uprostřed úžasně zvýrazní vaše rysy obličeje. Čelenka se dá nosit na různé způsoby, uzel můžete nechat klasicky ve středu čela, nebo ho otočit dozadu či ležérně nosit na boku. Už žádné neposedné kadeře kolem obličeje. Zkroťte svoje vlasy jednou provždy.

Materiál: 87% polyakryl, 11% polyester, 2% elastan

Delfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalkyDelfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalkyDelfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalkyDelfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalkyDelfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalkyDelfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalkyDelfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalkyDelfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalky
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Delfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalky
XB0004-08
Delfin Čelenka a la turban extra teplá s krystalky (Hnědá)
149 Kč