Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky  žlutá XB0006-11 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky žlutá XB0006-11

Čepicím odzvonilo, v módě jsou teď čelenky. Široké čelenky vás totiž nejen zahřejí, ale vypadají opravdu fantasticky. Tento praktický doplněk si najde místo ve vašem šatníku, ať už preferujete elegantní či sportovní styl, hodí se totiž stejně dobře k jednoduchému kabátku, jako k péřové bundě.

XB0006-11
  • Novinka
  • Sleva 58%
Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky
  • Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky
  • Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky
  • Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky
6/65 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 2 ks
Barva
Vaše cena359 Kč149 Kč
1 ks
Určenížena, dítě
Materiál87% polyakryl, 11% polyester, 2% elastan

Široká tzv. "turban čelenka" je opravdu populárním kouskem, který vás jen tak neomrzí. Čelenka díky uzlu uprostřed úžasně zvýrazní vaše rysy obličeje. Čelenka se dá nosit na různé způsoby, uzel můžete nechat klasicky ve středu čela, nebo ho otočit dozadu či ležérně nosit na boku. Už žádné neposedné kadeře kolem obličeje. Zkroťte svoje vlasy jednou provždy.

Materiál: 87% polyakryl, 11% polyester, 2% elastan

Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky
XB0006-11
Delfin Čelenka a la turban extra teplá s perličky  (Žlutá)
149 Kč