Fashion Icon Brož kočka etno styl BR0268 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Fashion Icon Brož kočka etno styl

Brož kočička v etno stylu je vyrobena z bižuterního kovu a opatřena patinou, která dodává šperku zajímavý vintage vzhled. Brož zdobí barevné korálky a krystalky. Šperkem potěšíte ženu i dívku, která má v oblibě osobitý etno styl.

BR0268-0335
  • Novinka
Fashion Icon Brož kočka etno styl
  • Fashion Icon Brož kočka etno styl
  • Fashion Icon Brož kočka etno styl
  • Fashion Icon Brož kočka etno styl
DostupnostSkladem 4 ks
Vaše cena249 Kč
1 ks
BarvaRůžová světlá
Hlavní materiálkrystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Tvarkočka
Styls kamínkem, etno
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Brož v etno stylu v podobě kočičky je vyrobena z bižuterního kovu stříbrné barvy s patinou, která dodává šperku zajímavý vintage vzhled. Brož zdobí barevné korálky, krystalky a ornamenty z kovu. K připnutí na oděv slouží špendlík, umístěný na zadní straně šperkuBroží potěšíte nejen ženu či slečnu, oblékající se v etno stylu, ale díky decentnosti šperku jím můžete obdarovat i elegantní starší dámu.

Fashion Icon Brož kočka etno stylFashion Icon Brož kočka etno stylFashion Icon Brož kočka etno stylFashion Icon Brož kočka etno stylFashion Icon Brož kočka etno stylFashion Icon Brož kočka etno stylFashion Icon Brož kočka etno stylFashion Icon Brož kočka etno styl
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Brož kočka etno styl
BR0268-0335
Fashion Icon Brož kočka etno styl (Růžová světlá, Materiál)
249 Kč