Fashion Icon Brož slon etno styl velká zelená BR0273-0310 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Fashion Icon Brož slon etno styl velká zelená BR0273-0310

Brož slon v etno stylu je vyrobena z bižuterního kovu a opatřena patinou, která dodává šperku zajímavý vintage vzhled. Brož zdobí barevné korálky a krystalky. Šperkem potěšíte ženu i dívku, která má v oblibě osobitý etno styl a motýlky.

BR0273-0310
  • Novinka
Fashion Icon Brož slon etno styl velká
  • Fashion Icon Brož slon etno styl velká
  • Fashion Icon Brož slon etno styl velká
  • Fashion Icon Brož slon etno styl velká
DostupnostSkladem 1 ks
Barva
Vaše cena199 Kč
1 ks
Hlavní materiálkrystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Tvarzvířátka
Styletno, masivní
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Brož v etno stylu v podobě slona  je vyrobena z bižuterního kovu stříbrné barvy s patinou, která dodává šperku zajímavý vintage vzhled. Brož zdobí barevné korálky různých tvarů a velikostí a ornamenty z kovu. K připnutí na oděv slouží špendlík, umístěný na zadní straně šperkuBroží potěšíte nejen ženu či slečnu, oblékající se v etno stylu, ale díky decentnosti šperku jím můžete obdarovat i elegantní starší dámu.

Fashion Icon Brož slon etno styl velkáFashion Icon Brož slon etno styl velkáFashion Icon Brož slon etno styl velkáFashion Icon Brož slon etno styl velkáFashion Icon Brož slon etno styl velkáFashion Icon Brož slon etno styl velkáFashion Icon Brož slon etno styl velkáFashion Icon Brož slon etno styl velká
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Brož slon etno styl velká
BR0273-0310
Fashion Icon Brož slon etno styl velká (Zelená, Materiál)
199 Kč