Fashion Icon Brož sova etno styl velká červená BR0271-0303 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Fashion Icon Brož sova etno styl velká červená BR0271-0303

Brož sovička v etno stylu je vyrobena z bižuterního kovu a opatřena patinou, která dodává šperku zajímavý vintage vzhled. Brož zdobí barevné korálky a krystalky. Šperkem potěšíte ženu i dívku, která má v oblibě osobitý etno styl a motýlky.

BR0271-0303
  • Novinka
Fashion Icon Brož sova etno styl velká
  • Fashion Icon Brož sova etno styl velká
  • Fashion Icon Brož sova etno styl velká
  • Fashion Icon Brož sova etno styl velká
DostupnostSkladem 2 ks
Barva
Vaše cena199 Kč
1 ks
Hlavní materiálkrystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Tvarsova
Styletno, masivní
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Brož v etno stylu v podobě sovičky  je vyrobena z bižuterního kovu stříbrné barvy s patinou, která dodávášperku zajímavý vintage vzhled. Brož zdobí barevné korálky různých tvarů a velikostí a ornamenty z kovu. K připnutí na oděv slouží špendlík, umístěný na zadní straně šperkuBroží potěšíte nejen ženu či slečnu, oblékající se v etno stylu, ale díky decentnosti šperku jím můžete obdarovat i elegantní starší dámu.

Fashion Icon Brož sova etno styl velkáFashion Icon Brož sova etno styl velkáFashion Icon Brož sova etno styl velkáFashion Icon Brož sova etno styl velkáFashion Icon Brož sova etno styl velkáFashion Icon Brož sova etno styl velkáFashion Icon Brož sova etno styl velkáFashion Icon Brož sova etno styl velká
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Brož sova etno styl velká
BR0271-0303
Fashion Icon Brož sova etno styl velká (Červená, Materiál)
199 Kč