Fashion Icon Brož sovička etno styl šedá BR0269-0313 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Fashion Icon Brož sovička etno styl šedá BR0269-0313

Brož sovička v etno stylu je vyrobena z bižuterního kovu a opatřena patinou, která dodává šperku zajímavý vintage vzhled. Brož zdobí barevné korálky a krystalky. Šperkem potěšíte ženu i dívku, která má v oblibě osobitý etno styl.

BR0269-0313
  • Novinka
Fashion Icon Brož sovička etno styl
  • Fashion Icon Brož sovička etno styl
  • Fashion Icon Brož sovička etno styl
  • Fashion Icon Brož sovička etno styl
DostupnostSkladem 1 ks
Barva
Vaše cena259 Kč
1 ks
Hlavní materiáltkanina, krystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Tvarsova
Styletno, masivní, s kamínkem
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Brož v etno stylu v podobě sovičky  je vyrobena z bižuterního kovu stříbrné barvy s patinou, která dodává šperku zajímavý vintagevzhled. Brož zdobí barevné korálky různých tvarů a velikostí a ornamenty z kovu. K připnutí na oděv slouží špendlík, umístěný na zadní straně šperkuBroží potěšíte nejen ženu či slečnu, oblékající se v etno stylu, ale díky decentnosti šperku jím můžete obdarovat i elegantní starší dámu. 

Fashion Icon Brož sovička etno stylFashion Icon Brož sovička etno stylFashion Icon Brož sovička etno stylFashion Icon Brož sovička etno stylFashion Icon Brož sovička etno stylFashion Icon Brož sovička etno stylFashion Icon Brož sovička etno stylFashion Icon Brož sovička etno styl
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Brož sovička etno styl
BR0269-0313
Fashion Icon Brož sovička etno styl (Šedá, Materiál)
259 Kč