Fashion Icon Brož sovička s korálky BR0202 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Fashion Icon Brož sovička s korálky

Brož sovička v etno stylu je vyrobena z bižuterního kovu a opatřena patinou, která dodává šperku zajímavý vintage vzhled. Brož zdobí barevné korálky a krystalky. Šperkem potěšíte ženu i slečnu, která má v oblibě osobitý etno styl a oblíbený motiv sovičky.

BR0202-0310
Fashion Icon Brož sovička s korálky
  • Fashion Icon Brož sovička s korálky
  • Fashion Icon Brož sovička s korálky
  • Fashion Icon Brož sovička s korálky
DostupnostSkladem 2 ks
Vaše cena199 Kč
1 ks
BarvaZelená
Hlavní materiálkrystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Tvarsova
Styletno, vintage, masivní
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Etno brož sovička z bižuterního kovů s barevnými ornamenty, která dodávají šperku zajímavý vzhled. Výraznou brož zdobí barevné korálky různých tvarů. K připnutí na oděv slouží špendlík, umístěný na zadní straně šperku. Broží potěšíte nejen ženu či slečnu, oblékající se v etno stylu, ale díky decentnosti šperku jím můžete obdarovat i elegantní starší dámu.

Fashion Icon Brož sovička s korálkyFashion Icon Brož sovička s korálkyFashion Icon Brož sovička s korálkyFashion Icon Brož sovička s korálkyFashion Icon Brož sovička s korálkyFashion Icon Brož sovička s korálkyFashion Icon Brož sovička s korálkyFashion Icon Brož sovička s korálky
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Brož sovička s korálky
BR0202-0310
Fashion Icon Brož sovička s korálky (Zelená, Materiál)
199 Kč