Fashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalky růžová BR0275-0306 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Fashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalky růžová BR0275-0306

Brož vážka v etno stylu je vyrobena z bižuterního kovu a opatřena patinou, která dodává šperku zajímavý vintage vzhled. Brož zdobí barevné korálky a krystalky. Šperkem potěšíte ženu i dívku, která má v oblibě osobitý etno styl a motýlky.

BR0275-0306
  • Novinka
Fashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalky
  • Fashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalky
  • Fashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalky
  • Fashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalky
DostupnostSkladem 1 ks
Barva
Vaše cena219 Kč
1 ks
Hlavní materiálkrystal
Barva kovustříbrná
Osazeníkrystal
Kovobecný kov
Tvarvážka
Styls kamínkem, etno, masivní
Určenížena
ZnačkaFashion Icon

Brož v etno stylu v podobě vážky  je vyrobena z bižuterního kovu stříbrné barvy s patinou, která dodává šperku zajímavý vintage vzhled. Brož zdobí barevné korálky různých tvarů a velikostí a ornamenty z kovu. K připnutí na oděv slouží špendlík, umístěný na zadní straně šperku. Broží potěšíte nejen ženu či slečnu, oblékající se v etno stylu, ale díky decentnosti šperku jím můžete obdarovat i elegantní starší dámu.

Fashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalkyFashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalkyFashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalkyFashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalkyFashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalkyFashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalkyFashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalkyFashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalky
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalky
BR0275-0306
Fashion Icon Brož vážka etno styl velká s krystalky (Růžová, Materiál)
219 Kč