Fashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytka růžová QW0002-0806 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Fashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytka růžová QW0002-0806

Trendy žabky v zářivých barvách pro všechny moderní ženy a dívky. Barevné botky zdobí velká kovová květina v zlaté barvě a budou se hodit k jakémukoli letnímu outfitu. 

*Módní obuv

QW0002-0806
  • Sleva 70%
Fashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytka
  • Fashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytka
  • Fashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytka
  • Fashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytka
46/50 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 1 ks
Barva
Velikost
Vaše cena299 Kč90 Kč
1 ks
Určenížena
Hlavní materiálplast
ZnačkaFashion Icon

Pohodlné dámské žábky v klasických či neonových barvách si oblíbíte pro jejich měkký povrch a snadnou údržbu. Barevné botky pro horké letní dny mají ohebnou podrážku a stélku z ekokůže, takže se Vám v nich bude pohodlně chodit ve městě i na pláži. Na nártu je zdobí bohatá kovová květina v zlaté barvě, dodávajícížabkám elegantní vzhled. 

Velikost 36 37 38 39 40 41
CM 22,5 23 23,5 24 24,5 25
  • Módní obuv
  • je určená pro krátkodobé nošení. Svou konstrukcí a materiálovým složením je určena, navržena a vyrobena k nošení v nenáročných podmínkách a prvoředá je u ní módnost, nikoli životnost. Zpravidla se vyznačuej aktuálními módními prvky, které také určují její přibližnou životnost. Tato obuv není určena pro každodenní, časté používání. Pokud se rozhodnete používat tuto obuv pravidelně, je nutno věnovat maximální pozornost stavu spodkových dílců a celkovému ošetřování a údržbě.
Fashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytkaFashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytkaFashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytkaFashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytkaFashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytkaFashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytkaFashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytkaFashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytka
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Fashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytka
QW0002-0806
Fashion Icon Dámské žabky Prety zlatá kovová kytka (Růžová, Velikost)
90 Kč