Modera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhlé DA0025 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Modera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhlé

Nic se nespojuje s ženskými vlastnostmi tak, jako květiny. Prostě a jednoduše vyzařují ženskou křehkost, krásu a originalitu.

DA0025-0616
  • Novinka
  • Sleva 66%
Modera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhlé
  • Modera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhlé
  • Modera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhlé
3/10 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 1 ks
Velikost
Vaše cena1 189 Kč399 Kč
1 ks
BarvaAzurová
Určenížena
ZnačkaModera

Máte plnější, ryze ženskou postavu a potřebujete nutně nové plavky? Pak právě na Vás čekají plavky Katrine - decentní jednodílné plavky pro plnoštíhlé ženy.

Tyto jednodílné plavky si zamiluje každá romantická duše. Jsou šlušivé, krásně padnou a poskytnou Vám plný komfort a pohodlí. Vrchní díl plavek tvoří vyztužená podprsenka. Kostice dobře přiléhají k hrudníku. Zvýrazňují tvar i pevnost ňader. Ramínka jsou pevná, podložená. Dají se snadno regulovat. Vzor se táhne přesně přes střed plavek. Je na košíčcích, bříšku i ve spodní části. Zamaskuje drobné nedostatky a opticky zeštíhlí.

Materiál: 80 % polyamid, 20 % elastan

 

Modera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhléModera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhléModera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhléModera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhléModera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhléModera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhlé
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Modera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhlé
DA0025-0616
Modera Dámské jednodílné plavky pro plnoštíhlé (Azurová, Velikost)
399 Kč