Peněženka Paříž mini na drobné mince fialová fialová  PN0062-04 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Peněženka Paříž mini na drobné mince fialová fialová PN0062-04

Mini peněženka na mince a jiné drobnosti nabízí všestranné využití a zároveň rozzáří Váš den díky veselému motivu Paříže. 

PN0062-04
  • Sleva 29%
Peněženka Paříž mini na drobné mince fialová
  • Peněženka Paříž mini na drobné mince fialová
  • Peněženka Paříž mini na drobné mince fialová
28/100 do konce slevové akce
DostupnostSkladem
Vaše cena69 Kč49 Kč
1 ks
BarvaFialová
Určenížena, dítě
Hlavní materiálumělá kůže
ZnačkaFashion Icon
StylRetro, malá
Typna mince

Mini peněženka s roztomilým potiskem velkoměsta potěší nejen ženy a dívky se slabostí pro veselé módní doplňky. Jistě se zalíbí i nejmenším slečnám, které si do této taštičky mohou ukrývat všechny své tajnosti. 

Peneženka s pestrobarevným potiskem je vyrobena z pevného materiálu a zapíná se na zip, opatřený kroužkem na klíče či přívěsek. Taštička má všestranné využití, lze jí použit na mince, kosmetické potřeby a veškeré drobnosti, které chcete mít pohromadě

Peněženka Paříž mini na drobné mince fialováPeněženka Paříž mini na drobné mince fialováPeněženka Paříž mini na drobné mince fialováPeněženka Paříž mini na drobné mince fialováPeněženka Paříž mini na drobné mince fialováPeněženka Paříž mini na drobné mince fialová
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Peněženka Paříž mini na drobné mince fialová
PN0062-04
Peněženka Paříž mini na drobné mince fialová (Fialová )
49 Kč