Peněženka sovičky mini na drobné mince béžová světlá PN0052-45 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Peněženka sovičky mini na drobné mince béžová světlá PN0052-45

Mini peněženka na mince a jiné drobnosti nabízí všestranné využití a zároveň rozzáří Váš den díky veselému motivu soviček.

PN0052-45
  • Sleva 30%
Peněženka sovičky mini na drobné mince
  • Peněženka sovičky mini na drobné mince
  • Peněženka sovičky mini na drobné mince
  • Peněženka sovičky mini na drobné mince
  • Peněženka sovičky mini na drobné mince
460/4260 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 3 ks
Barva
Vaše cena99 Kč69 Kč
1 ks
Určenížena
Hlavní materiálumělá kůže, textil
ZnačkaFashion Icon
Stylmalá, Retro
Typna mince

Mini peněženka s roztomilým potiskem soviček potěší nejen ženy a dívky se slabostí pro veselé módní doplňky. Jistě se zalíbí i nejmenším slečnám, které si do této taštičky mohou ukrývat všechny své tajnosti. 

Peneženka s pestrobarevným potiskem je vyrobena z pevného materiálu a zapíná se na zip, opatřený kroužkem na klíče či přívěsek. Taštička má všestranné využití, lze jí použit na mince, kosmetické potřeby a veškeré drobnosti, které chcete mít pohromadě. 

PN0052_popis

Peněženka sovičky mini na drobné mincePeněženka sovičky mini na drobné mincePeněženka sovičky mini na drobné mincePeněženka sovičky mini na drobné mincePeněženka sovičky mini na drobné mincePeněženka sovičky mini na drobné mincePeněženka sovičky mini na drobné mincePeněženka sovičky mini na drobné mincePeněženka sovičky mini na drobné mincePeněženka sovičky mini na drobné mince
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Peněženka sovičky mini na drobné mince
PN0052-45
Peněženka sovičky mini na drobné mince (Béžová světlá)
69 Kč