Valerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVE azurová ZP0019-0216 | Kabelkymoda.cz

+420 246 052 820 (PO-PÁ 9-17) info@kabelkymoda.cz

Valerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVE azurová ZP0019-0216

Bavlněné pyžamo Valerie dream pro ženy a dívky je vhodné i jako domácí oblečení, které si můžete vybrat ve třech barevných variantách.

ZP0019-0216
  • Novinka
  • Sleva 57%
Valerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVE
  • Valerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVE
  • Valerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVE
  • Valerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVE
13/18 do konce slevové akce
DostupnostSkladem 1 ks
Velikost
Vaše cena699 Kč299 Kč
1 ks
BarvaAzurová
Určenížena
Materiál100% nylon

Dámské pyžamo od značky Valerie dream je vyrobeno z kvalitní a příjemné bavlny pro dokonalý spánek. Komplet se skládá z trika s krátkým rukávem a tříčtvrtečními kraťasy s motivem hvězdic. Kulatý výstřih svršku se zapíná na tři knoflíky. Přední prostřední část je zvýrazněna potiskem hvězdiček, velkým nápisem LOVE a dalšími doplňujícími slovy. V pase kalhot je všitá pohodlná elastická guma se zavazováním na mašli.

Valerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVEValerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVEValerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVEValerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVEValerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVEValerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVEValerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVEValerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVE
Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru. Děkujeme za pochopení.
Valerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVE
ZP0019-0216
Valerie dream dámské bavlněné pyžamo LOVE (Azurová, Velikost)
299 Kč